W naszej szkole

liczba odwiedzin: 1034544

Działania SU

 

Debata i wybory! 

Dnia 17 października odbyła się w naszej szkole debata wyborcza, w której wzięli udział kandydaci do zarządu Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie klas 4-8 i klasy III gimnazjalne.  Kandydatki na przewodniczącą SU miały możliwość zaprezentowania swoich programów wyborczych, ale również odpowiadały na pytania zgromadzonych na sali uczniów. Po debacie odbyło się głosowanie. Każdy uczeń otrzymał kartę od komisji, a z nią udał się do urny.  Trzymamy kciuki za kandydatki ! 

    

Wiecej zdjęć z debaty i wyborów w galerii.

 

Pamiętamy o Nauczycielach w ich święto.

W dniu 15 października przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli na ręce Pań Dyrektor kwiaty i życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie życzyli pięknych marzeń, szlachetnych pomysłów oraz dużo cierpliwości i pasji w wykonywanej pracy.

Mamy nadzieje, że wszystkie te życzenia się spełnią! 

 

WYBORY TUŻ, TUŻ...

Kandydatki na start!

 

                            

 

 

Pierwszy w tym roku apel Samorządu Uczniowskiego

Po raz piewszy w tym roku zebraliśmy się na apelu samorządowym. Celem spotkania było przekazanie uczniom ważnych informacji organizacyjnych na nowy rok szkolny. Głos zabrały Panie: Dyrektor - Jolanta Duda i Vice-dyrektor - Monika Kowalska -Ternes. Pani Magdalena Szabat zapoznała uczniów z planami szkoły związanymi z projektem z okazji 100 - lecia Niepodległości Polski. 

Nowy rok szkolny zaczął się na dobre! 

 

_____________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2017/ 2018

Walentynkowa poczta dotarła do adresatów! 

      

 

Pierwsze półrocze roku szkolnego za nami...

Więcej zdjęć wyróżnionych uczniów znajdziesz w GALERII

 

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci”

Wisława Szymborska

 

Tuż przed Świętem Niepodległości uczniowie klas szóstych wraz z wychowawczyniami udali się przed pomnik Tadeusza Kościuszki, by uporządkować plac, na którym, jak co roku, w dniu 11 Listopada zgromadzi się lokalna społeczność, by wyrazić swój szacunek, złożyć wieńce i zapalić symboliczne lampki.

Sejm ustanowił rok 2017 rokiem m.in. Tadeusza Kościuszki, w bieżącym roku ma miejsce 200. rocznica śmierci „niezłomnego bojownika w walkach o niepodległość”.

Prace porządkowe wcale nie były łatwe, wyrzuciliśmy wiele worków liści, jednak nikt nie narzekał. Wiedzieliśmy, że nasz wysiłek jest ważny i potrzebny, zwłaszcza, gdy popatrzyliśmy na efekt końcowy. Listopadowa pogoda nie była nam straszna i za rok z pewnością znów tu wrócimy.

S.P.

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
    Wojciechów 8
  • 81 517-72-40

Galeria zdjęć